Barwy szczęścia (2300)

Barwy szczęścia

odc. 2300

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek postanawia oddać nerkę bratu. Najpierw jednak chce pojechać do Niemiec, by zagrać mecz i powiadomić o wszystkim Julitę. W tym czasie Janusz odbiera alarmujący telefon ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek postanawia, że odda nerkę bratu. Najpierw jednak chce pojechać do Niemiec, by zagrać mecz i powiadomić o wszystkim Julitę. W tym czasie Janusz odbiera alarmujący telefon ze szpitala. Stan Jonasza znacznie się pogorszył i przeszczep musi być wykonany natychmiast. Dominika spotyka się z Renatą i Damianem. Przekonuje przyjaciół, że jest szczęśliwa ze Stawickim. Wójcik, który podkochuje się w dziewczynie, jest zmartwiony jej słowami. Patryk przyjeżdża po Agatę na lotnisko. Romanowski i Mika cały czas zachowują pozory i udają, że pobyt na Teneryfie miał służbowy charakter. Na miejscu zjawia się żona prezesa, Martyna. Oskarża Pyrkę o romans ze swoim mężem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także