Barwy szczęścia (2299)

Barwy szczęścia

odc. 2299

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek zastanawia się, czy oddać nerkę Jonaszowi. Ta decyzja zaważy na jego karierze. Damian ma szansę na odzyskanie praw rodzicielskich. Denerwuje się przed rozprawą i chce sięgnąć po alkohol.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek staje przed trudnym dylematem. Musi zdecydować, czy oddać nerkę Jonaszowi. Janusz liczy, że syn ocali chorego brata. Darek prosi jednak przyjaciela, by poważnie przemyślał decyzję, która zaważy na jego karierze sportowej. Celina widzi Radka i Sandrę. Wyrzuca Morawskiemu, że zdradza swoją żonę. Potem w klubie fitness próbuje pocieszyć Lidkę, ale koleżanka nie chce z nią rozmawiać. Damian, który ma szansę na odzyskanie praw rodzicielskich, denerwuje się przed rozprawą. Ma ochotę sięgnąć po alkohol. Może jednak liczyć na wsparcie Sabiny. Kobieta spotyka się z nim w sądzie, gdzie ma zostać ogłoszony wyrok.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także