Barwy szczęścia (2298)

Barwy szczęścia

odc. 2298

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Prot, Sergiusz i Justin szukają inwestorów, którzy wejdą w spółkę z Kornelem. Krystyna postanawia powiedzieć o niej mężowi. Jaworski jest zainteresowany ofertą. Darek piecze tort na zamówienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Prot, Sergiusz i Justin szukają kolejnych inwestorów, którzy wejdą w spółkę z Kornelem. Krystyna postanawia powiedzieć o niej mężowi. Jaworski jest zainteresowany ofertą. Darek piecze kolejny tort na zamówienie. Beata i Grześ znów są pod wrażeniem jego umiejętności. Niebawem do Janickiego wpada także Józek, który przyjechał z Niemiec, by odwiedzić chorego brata. Współlokatorki Ludwika podczas odwiedzin w Warszawie opowiadają Walerii i Irenie o aktywnym życiu na emeryturze. Tymczasem Stefan i Tolek nie mogą uwierzyć, że Sadowski utrzymuje z nowymi przyjaciółkami relacje czysto platoniczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także