Barwy szczęścia (2297)

Barwy szczęścia

odc. 2297

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Miriam dzwoni do Patryka. Chce wiedzieć, czy jest u niego Paweł. Jezierski postanawia kryć kolegę. Niebawem okazuje się, że Piasecki ostro imprezował. Adrian zaprasza Zuzię i Filipa do klubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Miriam dzwoni do Patryka. Chce wiedzieć, czy jest u niego Paweł. Jezierski postanawia kryć kolegę. Niebawem okazuje się, że Piasecki ostro imprezował i nie wrócił na noc do domu. Adrian zaprasza Zuzię i Filipa do klubu. Para jako jedyna w towarzystwie nie pije alkoholu. Wszyscy są tym zdziwieni. Prot i Sergiusz czekają w Feel Good na klienta. Nie wyglądają jednak zbyt elegancko i profesjonalnie. Choć Renata próbuje ratować sytuację, Justin nie szczędzi im słów krytyki. Tymczasem Kornel ma kolejny pomysł. Z pomoca Justina chce znaleźć wspólników do biznesu remontowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także