Barwy szczęścia (2293)

Barwy szczęścia

odc. 2293

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Małgorzata i Jerzy zajmują się Emilką. Dochodzi do wypadku. Krystyna wpada do swoich nowych najemców i przynosi im śniadanie. Sandra nie jest zadowolona z niezapowiedzianej wizyty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

U Marczaków niespodziewanie zjawia się Wioletta. Zostawia Emilkę u matki, a sama wybiera się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej. Ponieważ Malwina musi iść do pracy, wnuczką zajmują się Małgorzata i Jerzy. W tym czasie dochodzi do wypadku. Krystyna wpada do swoich nowych najemców i przynosi im śniadanie. Sandra nie jest zadowolona z niezapowiedzianej wizyty. Tymczasem Justin bez wiedzy dziewczyny namawia Sergiusza i Prota, by zostali ich współlokatorami. Oliwka zgadza się na spotkanie z Jowitą. Nie podoba się jej, że koleżanka werbuje dziewczyny do agencji towarzyskiej. Jezierska jednak nie widzi w tym nic złego. Obie dziewczyny rozstają się w gniewie. Niebawem Jowita zapisuje się do klubu fitness. W oko wpada jej Alan.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także