Barwy szczęścia (2292)

Barwy szczęścia

odc. 2292

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Oliwka zabiera Kajtka na wycieczkę nowym autem. Damian dzwoni do Sabiny. Jest przybity tym, że nie ma szans u Dominiki. Kusi go, by sięgnąć po alkohol. Jaworski kłóci się Krystyną o mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka zabiera Kajtka na pierwszą wycieczkę nowym samochodem. Później jedzie do Grety, której ma zrobić manicure. Domecka przypomina jej o swojej propozycji. Wciąż szuka dziewczyn do towarzystwa. Wychodząc, Zbrowska mija w drzwiach Jowitę. Damian dzwoni do Sabiny. Jest przybity tym, że nie ma szans u Dominiki. Kusi go, by sięgnąć po alkohol. Kobieta razem z nim odwiedza Mirka i Luizę w domu dziecka. Szybko zdobywa ich sympatię. Wójcik także czuje, że koleżanka staje mu się coraz bliższa. Jaworski kłóci się Krystyną o mieszkanie. Gdy kobieta dowiaduje się w Feel Good, że Justin i Sandra szukają nowego lokum, składa im interesującą propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także