Barwy szczęścia (2291)

Barwy szczęścia

odc. 2291

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Jezierscy odwiedzają Patryka i Agatę. Kornel próbuje namówić syna, by wziął kredyt i zainwestował w Galerię Win. Sławka natomiast zdradza przyszłej synowej, że zamierza rozpocząć głodówkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jezierscy odwiedzają Patryka i Agatę. Kornel próbuje namówić syna, by wziął kredyt i zainwestował w Galerię Win. Sławka natomiast zdradza przyszłej synowej, że zamierza rozpocząć głodówkę. Także w pracy Pyrka zostaje postawiona w niezręcznej sytuacji. Romanowski i Mika proszą, by poleciała z nimi na wyjazd służbowy na Wyspy Kanaryjskie. Liczą, że dzięki temu nikt nie domyśli się prawdy o ich romansie. Regina i Franek wciąż rozmawiają o dziecku. Tymczasem w klubie zjawia się Remek. Proponuje dziewczynie, by stworzyli duet i ruszyli w trasę koncertową. Nie podoba się to Falkowskiemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także