Barwy szczęścia (2290)

Barwy szczęścia

odc. 2290

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Amelia zamierza odwieść Bruna od zainwestowania w Galerię Win. Zwraca uwagę na recepcjonistkę, która próbuje uwodzić jej syna. Tymczasem Bożena oznajmia ojcu, że leci do Kasi na Sycylię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Amelia zjawia się w hotelu. Zamierza odwieść Bruna od zainwestowania w Galerię Win. Zwraca uwagę na recepcjonistkę, która próbuje uwodzić jej syna. Tymczasem Bożena oznajmia ojcu, że leci do Kasi na Sycylię. Chce w spokoju przemyśleć ostatnie wydarzenia. Stawicki zaprasza do swojego nowego domu zaprzyjaźnione małżeństwo Murawów. Dominika bardzo się denerwuje tym spotkaniem. Okazuje się, że poznała już wcześniej gości męża. Carina mówi Frankowi, że wycofała pozew o alimenty. Falkowski jest wdzięczny. Sam razem z Reginą zaczyna myśleć o powiększeniu rodziny. Regina mówi Damianowi, że ma żal do Dominiki, która nagle odeszła z Feel Good. On jednak uważa, że dziewczyna nie zrobiła tego z własnej woli. Sądzi, że zmusił ją do tego jej partner.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także