Barwy szczęścia (2289)

Barwy szczęścia

odc. 2289

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Aneta po raz kolejny odtrąca Mikołaja. On jednak nie rezygnuje i prosi Malwinę, by pomogła mu zbliżyć się do ukochanej. Dylska natomiast wciąż zabiega o względy Stawickiego. Odnajduje go na Swaterze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Aneta po raz kolejny odtrąca Mikołaja. On jednak nie rezygnuje i prosi Malwinę, by pomogła mu zbliżyć się do ukochanej. Dylska natomiast wciąż zabiega o względy Stawickiego. Odnajduje go na Swaterze i zaczyna z nim korespondować. Dominika wciąż ukrywa przed Zbigniewem, że pracuje w Feel Good. Jedzie do lokalu, by wesprzeć Renatę podczas rozmowy dotyczącej podwyżki czynszu. W tym czasie lekarz odkrywa jej sekret. Amelia mówi Bożenie i Brunowi, że Tomasz źle się czuje. To pretekst, by zwabić do domu skłóconych małżonków. Gdy wydaje się, że para doszła do porozumienia, Stański mówi żonie o swojej inwestycji w winiarski biznes Kornela.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także