Barwy szczęścia (2285)

Barwy szczęścia

odc. 2285

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Oliwka może odebrać prawo jazdy. Kajtek chce poprosić rodziców o pieniądze na samochód. Upieczony przez Darka tort okazał się wyśmienity. Beata i Grześ namawiają go, by przygotował kolejny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka może już odebrać swoje prawo jazdy. Kajtek natomiast spotyka się z rodzicami. Chce poprosić o pieniądze na samochód, które obiecali mu na osiemnaste urodziny. Upieczony przez Darka tort okazał się wyśmienity. Beata i Grześ namawiają go, by przygotował kolejny na urodziny dla kolegi chłopca. Justin chce przekonać Wangela do zainwestowania w biznes Jezierskiego, ale prezes odmawia. Przy okazji Kanadyjczyk spotyka Mariolkę. Przekonuje się, jak bardzo tęskni za byłą dziewczyną. Po sprzedaży węży Gawron i Żabcia rozliczają się z Hongiem. W tym czasie w mieszkaniu zjawia się Tolek. Nie podoba mu się, że Wietnamczyk nie pracuje na budowie. Rysiek i Ania bronią cudzoziemca, ale Koszyk staje się coraz bardziej podejrzliwy. W końcu zagląda do jednego z pudełek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także