Barwy szczęścia (2277)

Barwy szczęścia

odc. 2277

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Agata w końcu poznaje rodziców Patryka. Sławka i Kornel są zachwyceni wieścią o zaręczynach. Waleria i Irena są zbulwersowane, gdy dowiadują się, że Ludwik postanowił zamieszkać z trzema emerytkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata w końcu poznaje rodziców Patryka. Sławka i Kornel są zachwyceni wieściami o ich zaręczynach. Atmosferę psuje jednak rozmowa o pracy Górki. Gdy dziewczyna pokazuje Jezierskiej suplementy, przyszła teściowa uznaje to za złośliwość i wytykanie jej nadwagi. Oburzona kończy spotkanie. Gawron i Żabcia mają propozycję dla Kujawiak. W zamian za prowizję pomogą jej sprzedać buty, które zostawił jej Mietek. Waleria i Stefan zapraszają Irenę z Tolkiem na wspólne oglądanie zdjęć z Norwegii. Wyszyński zdradza wszystkim, że Ludwik postanowił zamieszkać z trzema emerytkami, które wyłonił w castingu. Panie są zbulwersowane, ale ich ich zaintrygowani towarzysze chętnie odwiedziliby Sadowskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także