Barwy szczęścia (2276)

Barwy szczęścia

odc. 2276

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Mika i Romanowski radzą Agacie, by zdecydowała się na zakup większego mieszkania. Twierdzą, że dzięki pracy w Fit- Zdrowiu spłaci kredyt. Jowita oznajmia Patrykowi, że przyjechała do Polski na dłużej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Mika i Romanowski radzą Agacie, by zdecydowała się na zakup większego mieszkania. Twierdzą, że dzięki pracy w Fit-Zdrowiu bez problemu spłaci kredyt. Jowita oznajmia Patrykowi, że przyjechała do Polski na dłużej. Mówi też, że wraz z rodzicami nie mogą doczekać się spotkania z jego narzeczoną. Na oczach brata zaczyna flirtować z Justinem. Kasia pociesza rozgoryczoną Bożenę. Stańska ma żal do męża, który odsunął ją od pracy w hotelu. Rozważa nawet rozwód. Łukasz odwiedza ojca. Odkrywa, że ojciec szuka lokatorki do wspólnego zamieszkania w domu w Otwocku. Urządził casting, by znaleźć odpowiednią kandydatkę. Dominika i Renata znajdują przed kawiarnią ogromne paczki. Są adresowane do Doroty, a nadawcą jest Mietek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także