Barwy szczęścia (2275)

Barwy szczęścia

odc. 2275

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Hubert, który odzyskał już siły, zamierza wrócić do pracy przy produkcji programu 'Ex-Ex'. Ksawcio jest zachwycony świąteczną kartką od Paulinki. Chciałby odwiedzić przyjaciółkę w Krakowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert, który odzyskał już siły, chce wrócić do pracy przy produkcji programu "Ex-Ex". Klara stanowczo sprzeciwia się tym planom. Martwi się o zdrowie męża. Agata i Patryk spierają się o lokalizację swojego przyszłego mieszkania. Niebawem do Jezierskiego dzwoni siostra Jowita, której od dawna nie widział. Ksawcio jest zachwycony świąteczną kartką od Paulinki. Chciałby odwiedzić przyjaciółkę w Krakowie. Kasia martwi się, że temat córki Łukasza znów powróci. Do tego dowiaduje się, że pod jej nieobecność Bruno wysłał Bożenę na przymusowy urlop. Stawicki przychodzi na wizytę do Dylskiej. Malwina radzi szefowej, by dała sobie z nim spokój, ale Aneta nadal łudzi się, że ma u lekarza szanse. Później w gabinecie zjawia się zdeterminowany Mikołaj. Zamierza walczyć o ukochaną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także