Barwy szczęścia (2274)

Barwy szczęścia

odc. 2274

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Rodzina Pyrków gromadzi się w kościele z okazji chrztu Wioletki. Marek oznajmia dziadkom Iwony, że jest ojcem dziecka. Herman chce oświadczyć się Celinie. Przygotowuje romantyczną niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Rodzina Pyrków gromadzi się w kościele z okazji chrztu córeczki Iwony. Teresa i Fryderyk są przekonani, że ich wnuczka jest samotną matką. Próbują okazać jej wsparcie. Wówczas Marek oznajmia, że to on jest ojcem Wioletki. Drugiego dnia świąt Władek w tajemnicy przed Darkiem zaprasza Józka i Julitę. Miedzy skłóconymi mężczyznami dochodzi do pojednania. Herman chce oświadczyć się Celinie. Z pomocą Lidki i Radka organizuje romantyczną niespodziankę. Dziewczyna jednak mówi mu szczerze, że jest przeciwniczką ślubów. Podjęła decyzję, że nigdy nie wyjdzie za mąż

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także