Barwy szczęścia (2273)

Barwy szczęścia

odc. 2273

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Do hotelu Stańskich przyjeżdża dziennikarz, by zrobić zdjęcia Stawickiemu. Lekarz traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów, zostaje wezwana policja. Urolog przeprasza Bożenę za zamieszanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Do hotelu Stańskich przyjeżdża dziennikarz, by zrobić zdjęcia Stawickiemu. Lekarz traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów, zostaje wezwana też policja. Urolog przeprasza Bożenę za zamieszanie. Wyznaje jej prawdę o swoich osobistych problemach. W efekcie coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie. Celina jest oczarowana Szakalem, z którym trenuje. Okazuje mu to do momentu, gdy w Fitness Klubie pojawia się wyjątkowo piękna dziewczyna. Kiedy Herman słabnie w pracy, Brońska postanawia odwieźć go do domu. Widok jego mieszkania to dla niej wstrząs. Matka Sabiny budzi się ze śpiączki, a Kajtek i Oliwia zostają przyjęci na studia. Tomalowa chce to uczcić alkoholem, więc wybiera się do baru. Maję powierza opiece Róży i Zuzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także