Barwy szczęścia (2271)

Barwy szczęścia

odc. 2271

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Diana jedzie z matką do znachora. Górka odkrywa, że przyjaciółka wybiera się do Abaja, u którego leczyła się Iza. Renata nie daje sobie sama rady w Feel Good. Żabcia wywiesza ogłoszenie o pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Diana jedzie z matką do znachora. Prosi Kasię, by zastąpiła ją w fundacji. Górka odkrywa, że przyjaciółka wybiera się do Abaja, u którego niedawno leczyła się Iza. Agata i Patryk szykują się do pracy. Chłopak ma dziś oprowadzić wycieczkę po ogrodzie botanicznym. Tymczasem Pyrka coraz gorzej czuje się w korporacji. Durski zabrania jej, jako pracownicy najniższego szczebla, korzystania ze służbowej lodówki i ekspresu do kawy. Po odejściu Tadeusza Renata nie daje sobie sama rady w Feel Good. Poproszona o pomoc Żabcia wywiesza ogłoszenie o pracy, które Damian pokazuje Dominice.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także