Barwy szczęścia (2271)

Barwy szczęścia

odc. 2271

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Bożena, którą Bruno odsunął od zarządzania hotelem, nocuje u Amelii i Tomasza. Wiśniewscy próbują pogodzić parę. Chowański wciąż przebywa w szpitalu. Ernest odkrywa, że ojciec padł ofiarą oszusta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bożena, którą Bruno odsunął od zarządzania hotelem, nocuje u Amelii i Tomasza. Jej obowiązki przejmuje Karolina, która świetnie sobie radzi. Tymczasem Wiśniewscy próbują pogodzić skłóconą parę. Chowański wciąż przebywa w szpitalu, więc sprawami jego firmy zajmuje się Ernest. Odkrywa on, że ojciec padł ofiarą oszusta. Darek nadal przeżywa aferę związaną z aresztowaniem i oszustwami Szuberta. Władek próbuje go pocieszyć. W tym czasie Julita i Józek przekonują załamaną Urszulę, że ich wyjazd do Niemiec to świetny pomysł. Niebawem Janicki spotyka się z Sałatką, by omówić z nim zmianę klubu. Piłkarz oznajmia mu, że sam się wszystkim zajął.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także