Barwy szczęścia (2270)

Barwy szczęścia

odc. 2270

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Bożena ogląda filmik szkalujący hotel. Postanawia zaprosić kolejnego celebrytę. Młodzi aktywiści są rozczarowani, gdy okazuje się, że poszkodowani wycofują się od złożenia pozwu przeciw Fashion&Life.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Karolina pokazuje Bożenie filmik, na którym Agnes szkaluje hotel. Stańska postanawia odpowiedzieć na krytykę, zapraszając kolejnego celebrytę, który przestawi ich biznes w dobrym świetle. Bruno jest przeciwny jakiejkolwiek współpracy z influencerami. Między małżonkami wybucha ostry konflikt. Aldona i Aleks przynoszą Kacprowi i Madzi paczkę ubrań od Fashion&Life. Okazuje się, że inni poszkodowani też dostali przesyłki i teraz wycofują się ze złożenia pozwu. Młodzi aktywiści są rozczarowani. Wkrótce Paszkowska informuje ich, że firma jest gotowa zapłacić im pół miliona złotych, jeśli zaprzestaną swoich działań. Romanowski zaprasza Agatę i Mikę na drinka. Gdy Pyrka zdradza mu, ze rozważa zakup mieszkania, prezes poleca jej znajomego doradcę kredytowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także