Barwy szczęścia (2268)

Barwy szczęścia

odc. 2268

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Spartanie po stracie sponsora borykają się z problemami. Alvaro zdradza Józkowi, że przechodzi do innego klubu. Mikołaj wyjaśnia Anecie, że pracuje jako striptizer, aby spłacić kredyt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Spartanie po stracie sponsora wciąż borykają się z poważnymi problemami. Alvaro zdradza Józkowi, że przechodzi do innego klubu. Radzi koledze, by poszedł w jego ślady. Piłkarz kontaktuje się z mężczyzną, który niedawno złożył mu ofertę transferu do Niemiec. Nie konsultuje tej decyzji z Darkiem. Mikołaj wyjaśnia Anecie, że pracuje jako striptizer, aby spłacić kredyt zaciągnięty na leczenie dentystyczne. Ich rozmowę przerywa wizyta Stawickiego. Później Aneta wyznaje Malwinie, że wciąż jest zainteresowana lekarzem. Krystyna zaprasza Marka i Iwonę na kolację wigilijną. Ostatecznie zaakceptowała ich związek. Złoty idzie na spotkanie terapeutyczne dla rodziców. Po jego zakończeniu dowiaduje się od jednej z matek, że problem narkotyków w szkole nie został rozwiązany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także