Barwy szczęścia (2267)

Barwy szczęścia

odc. 2267

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Józek ma wątpliwości, czy dobrze zrobił, donosząc na Szuberta. Władek mówi mu, czego dowiedział się od Darka. Gdy Janicki wraca z prokuratury, piłkarz wyrzuca mu, że przyzwalał na oszustwa sponsora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek ma wątpliwości, czy dobrze zrobił, donosząc na Szuberta. Władek mówi mu, czego dowiedział się od Darka. Gdy Janicki wraca z prokuratury, piłkarz wyrzuca mu, że przyzwalał na nielegalne działania sponsora. Mietek namawia Kujawiak do zainwestowania w import butów z Azji. Kobieta postanawia przeznaczyć na ten biznes oszczędności, za które miała kupić ziemię od Kuczmy. Dominika i Renata podejrzewają, że mężczyzna może być oszustem. Wioletta odwiedza Malwinę w pracy. Oznajmia, że Emilka źle znosi ich spotkania. Razem z Przemkiem chce zabrać dziewczynkę na święta do Maroka. Aneta chce pocieszyć przyjaciółkę. Zabiera ją do klubu z męskim striptizem. Zaskoczone kobiety odkrywają, że znają jednego z tancerzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także