Barwy szczęścia (2266)

Barwy szczęścia

odc. 2266

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Darek jest przerażony zatrzymaniem Szuberta. Iga, która wyszła z aresztu, oskarża Józka o złożenie donosu. Wskutek tych wydarzeń Spartanie tracą sponsora, a działalność klubu znów jest zagrożona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Darek jest przerażony zatrzymaniem Szuberta. Iga, która wyszła z aresztu, oskarża Józka o złożenie donosu do CBA. Wskutek tych wydarzeń Spartanie tracą sponsora i działalność klubu znów jest zagrożona. Janicki w końcu wyznaje Władkowi, że wiedział o przekrętach szefa Gutenluftu. Stawicki mówi Dominice, że w święta planuje samotny wyjazd na Seszele. W Feel Good zjawia się Mietek. Ku swojemu niezadowoleniu spotyka tu Kujawiak. W końcu rozżalony wyznaje jej, że został okradziony i stracił wszystkie oszczędności. Dorota oferuje mu pomoc. Waleria, która dowiedziała się, że dziewczyna Bartka jest w ciąży, chce spędzić święta w Norwegii. Stefan daje się przekonać do podróży. Kasia i Łukasz planują wypad w góry. Próbują namówić Ludwika, by do nich dołączył.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także