Barwy szczęścia (2263)

Barwy szczęścia

odc. 2263

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Hubert przeszedł operację wszczepienia elektrody. Jego stan się poprawia. Iwona planuje chrzciny Wioletki. Martwi się tym, jak jej rodzina zareaguje na wieść, że to Marek jest ojcem dziewczynki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert przeszedł operację wszczepienia elektrody. Jego stan zaczyna się poprawiać. Iwona planuje chrzciny Wioletki. Martwi się tym, jak jej rodzina zareaguje na wieść, że to Marek jest ojcem dziewczynki. Wspólna pasja do gotowania zbliża do siebie Radka i Sandrę. Przygotowany przez nową kelnerkę deser zyskuje uznanie nieświadomej niczego Lidki. Plan Justina nie wypalił. Choć zapisał się na kurs dla doradców finansowych, nie potrafi zaimponować swojej dziewczynie. Po rozmowie z Karoliną Bożena konfrontuje się ze Stawickim. Żąda, by nie pojawiał się więcej w hotelu ze striptizerką. Po przygotowaniu kosztorysu wesela Agnes Stański chce wycofać się z organizacji uroczystości. Prosi żonę, by ją o tym poinformowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także