Barwy szczęścia (2262)

Barwy szczęścia

odc. 2262

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Dzięki szybkiej reakcji Zuzi i Filipa Chowański trafia do szpitala. Karolina przyjmuje w hotelu Stawickiego i Dominikę. Rozpoznaje w dziewczynie striptizerkę z wieczoru kawalerskiego Marka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Dzięki błyskawicznej reakcji Zuzi i Filipa Chowański trafia do szpitala. Lekarze stwierdzają u niego udar. Ernest informuje o tym jego byłą partnerkę, Alicję. Kajtek, który studiuje na dwóch kierunkach, jest przemęczony. Tymczasem Sabina wciąż chodzi na spotkania AA. Coraz lepiej dogaduje się z Damianem i zwierza mu się ze swoich problemów. Amelia zapowiada Bożenie, że chce zrezygnować z prowadzenia zajęć muzycznych. Ich rozmowę przerywa pojawienie się Agnes. Celebrytka chce namówić Stańską, by została influencerką. Karolina przyjmuje w hotelu Stawickiego i Dominikę. Gdy rozpoznaje w dziewczynie striptizerkę z wieczoru kawalerskiego Marka, mówi o wszystkim szefowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także