Barwy szczęścia (2260)

Barwy szczęścia

odc. 2260

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Franek spotyka się w parku ze Stefanem i Cariną, która niespodziewanie przyjechała z synkiem do Polski. Urszula walczy w sądzie w byłym szefem. Przeciw niej zeznaje inna pracownica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Franek dowiaduje się, że Alan zamierza odwiedzić Reginę w sanatorium. Trener chce skorzystać z okazji, gdyż jego matka pracuje tam jako rehabilitantka. Falkowski staje się coraz bardziej zazdrosny. Po wyjeździe ukochanej spotyka się w parku ze Stefanem, małym Stefankiem i Cariną, która niespodziewanie przyjechała z synkiem do Polski. Urszula walczy w sądzie w byłym szefem, który zwolnił ją ze względu na jej chorobę. Przeciwko niej zeznaje pracownica powołana na świadka przez Zwierzynieckiego. Aneta dowiaduje się, że Stawicki z kimś się spotyka, a Malwina zamierza przywitać Nowy Rok z córką. Oddaje Mikołajowi swój karnet na imprezę sylwestrową. Mężczyzna namawia ją, by wybrali się tam razem jako przyjaciele.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także