Barwy szczęścia (2259)

Barwy szczęścia

odc. 2259

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Józek jest zły, gdy dowiaduje się, że Szubert rozpoczął zbiórkę funduszy dla nieistniejącego zawodnika 'Spartusiów'. W dodatku biznesmen odbiera Władkowi sprawy finansowe fundacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek jest zły, gdy dowiaduje się, że Szubert rozpoczął zbiórkę funduszy dla nieistniejącego zawodnika Spartusiów. W dodatku biznesmen odbiera Władkowi sprawy finansowe fundacji i przekazuje te obowiązki Idze. Tymczasem Tolek ogląda baraki, do których Stefan zamierza przenieść pracowników budowy. Krystyna nie zgadza się z mężem, który chce, by zajęła się wynajmem mieszkania. Wobec tego Jaworski dalej musi wynajmować je Koszykowi. Renata zwierza się Dominice ze swojej zazdrości o jej szczęśliwy związek ze Stawickim. W Feel Good pojawia się Kujawiak. Liczy, że dziewczyny mają jakieś informacje o Mietku, ponieważ ten przestał się odzywać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także