Barwy szczęścia (2258)

Barwy szczęścia

odc. 2258

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Kacper i Madzia lekceważą ostrzeżenia Małgorzaty i Jerzego. Dalej namawiają kolejne osoby, by przyłączyły się pozwu wymierzonego w Fashion&Life. Dziennikarz 'Szoku' szantażuje Stańskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kacper i Madzia lekceważą ostrzeżenia Małgorzaty i Jerzego. Dalej namawiają kolejne osoby, by przyłączyły się pozwu wymierzonego w Fashion&Life. Nie mają pojęcia, co im grozi. Dziennikarz "Szoku" szantażuje Stańskich. Chce dostać darmowy apartament, a jeśli go nie otrzyma, napisze o nich nieprzychylny artykuł. Szybko próbuje uzyskać od Amelii poufne informacje. Bożena żąda, by ta bezzwłocznie zakończyła z nim rozmowę, czym obraża teściową. W Feel Good pojawia się Stawicki. Przeprasza Dominikę, że tak długo się nie odzywał. Oświadcza, że chce, by razem zamieszkali. Do lokalu przychodzi również Mietek. Jest w okropnym stanie, krwawi. Mówi, że padł ofiarą napadu i kradzieży. Nie pozwala jednak Renacie wezwać policji ani pogotowia. Gdy Kujawiak dowiaduje się, co stało się jej znajomemu ze Swatera, wyprowadza ją to z równowagi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także