Barwy szczęścia (2256)

Barwy szczęścia

odc. 2256

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Aneta zwierza się Malwinie, że pragnie być z kimś dojrzałym. Ich rozmowę zakłóca pojawienie się Stawickiego. Doktor Kwapisz jest zadowolony ze stanu zdrowia Reginy. Proponuje jednak sanatorium.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Tuż przed ślubem Reni i Helmuta do USC przychodzi Ludwik. Ku zaskoczeniu obecnych Sadowski prosi urzędniczkę o rozmowę na osobności, ponieważ ma dla niej istotną wiadomość. W trakcie kontrolnej wizyty Dylska bez ogródek zapowiada Mikołajowi, że nie będą razem. Aneta zwierza się Malwinie, że pragnie być z kimś dojrzałym. Ich rozmowę zakłóca pojawienie się Stawickiego. Doktor Kwapisz jest zadowolony ze stanu zdrowia Reginy. Proponuje jednak, by spędziła trochę czasu w sanatorium. Franek uważa, że to świetny pomysł. Arleta z kolei twierdzi, że z przyjemnością pojedzie razem z byłą uczennicą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także