Barwy szczęścia (2255)

Barwy szczęścia

odc. 2255

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Grzelakowie szukają przyczyny wysypki Aleksa. Kacper mówi Aldonie o ubraniach nasączanych chemikaliami. Media rozpisują się o Stańskich. Do ich hotelu w poszukiwaniu sponsoringu zagląda rajdowiec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Grzelakowie próbują znaleźć przyczynę wysypki, która nadal nie schodzi z ciała Aleksa. Tajemnicę rozwiązuje Małgorzata podczas zakupów w "Zdrówku". Aldona umawia się z Kacprem. Ten raczy ją opowieścią o ubraniach nasączanych szkodliwymi chemikaliami. Próbuje też nakłonić ją, by dołączyła do pozwu wystosowanego przeciw firmie Fashion&Life. Za sprawą znajomości z Agnes media rozpisują się o Stańskich. Brunonowi zupełnie się to nie podoba, natomiast Bożenę cieszy celebrycka sława. Niespodziewanie do hotelu w poszukiwaniu sponsoringu zagląda młody rajdowiec. Romanowski jest zadowolony z pracy Agaty i Miki, więc przyznaje im premie oraz zaprasza na wspólnego drinka. Po powrocie do domu Pyrka zastaje w nim rozzłoszczonego Patryka. Narzeczony ma pretensje, że nie odbierała, kiedy dzwonił, i po raz kolejny nie skorzystała z okazji, by poznać jego rodziców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także