Barwy szczęścia (2254)

Barwy szczęścia

odc. 2254

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Koledzy z klasy mają zjawić się w gospodarstwie Aldony i Borysa. Rodzice próbują pozytywnie nastawić chłopaka do tej wizyty, jednak dopiero prezent, modne ubrania, poprawiają mu nastrój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po kłótni z Szubertem władze klubu chcą zawiesić Józka. Zarzucają mu, że obraził ważnego sponsora. Na prośbę Darka piłkarz przeprasza prezesa Guten Luftu. W domu jednak rozgoryczony mówi Julicie, że rozważa zmianę drużyny. Koledzy z klasy mają zjawić się w gospodarstwie Aldony i Borysa. Rodzice próbują pozytywnie nastawić go do tej wizyty, jednak dopiero prezent, modne ubrania firmy Fashion&Life, poprawiają chłopakowi nastrój. Uczniowie są zachwyceni wycieczką na wieś. Dyrektor Kujawiak wypytuje Grzelaka, czy w okolicy są działki na sprzedaż. Sandra, pracując w Feel Good, zbliża się do Radka. Zazdrosny o dziewczynę Justin chce jej zaimponować. Zapisuje się na kurs analityka finansowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także