Barwy szczęścia (2252)

Barwy szczęścia

odc. 2252

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Zuzia podbiera jedzenie z kuchni. Róża i Zdzisio cieszą się, że dopisuje jej apetyt. Niebawem u Cieślaków zjawia się Lisicki. Szuka syna, który uciekł z internatu. Regina mdleje na treningu z Alanem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Zuzia wciąż podbiera jedzenie z kuchni. Róża i Zdzisio cieszą się, że dopisuje jej apetyt. Niebawem u Cieślaków zjawia się Lisicki. Szuka syna, który uciekł z internatu. Za namową Agnes Bożena zgadza się, by w hotelu za darmo zatrzymali się projektanci mody Mario i Dario. Nie podoba się to Kasi i Karolinie. Recepcjonistka podlicza wszystkie rachunki, które powinni zapłacić goście celebrytki. Okazuje się, że Stańscy ponoszą bardzo wysokie koszty współpracy z influencerką. Regina dobrze się czuje, więc przychodzi do klubu na trening z Alanem. Chce poznać bliżej nowego pracownika. Podczas ćwiczeń niemal traci przytomność. Franek jest zły na nowego trenera, którego obwinia o tę sytuację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także