Barwy szczęścia (2235)

Barwy szczęścia

odc. 2235

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Franek zawozi Reginę do kliniki ortopedycznej. Lekarz radzi powtórzenie badania na boreliozę. Urszula zjawia się na rozprawie przeciw byłemu pracodawcy. Zeznaje, że została niesłusznie zwolniona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Arleta umawia Reginę na wizytę u swojego znajomego, doktora Kwapisza. Franek zawozi dziewczynę do kliniki ortopedycznej. Lekarz jednak nie widzi powodu do operacji. Radzi pacjentce, by powtórzyła badania na boreliozę. Urszula zjawia się na rozprawie przeciwko byłemu pracodawcy. Wspierają ją Julita, Józek i Basia. Kobieta zeznaje, że została niesłusznie zwolniona, a powodem była jej choroba. Bliscy wierzą, że wygra tę sprawę, ale ona sama jest przerażona. Agata i Patryk wciąż przebywają w Izraelu. Mają dobre wieści dla Klary i Marysi. Znaleźli lekarza, który zgodził się skonsultować przypadek Huberta. Później u Pyrki zjawiają się Kniewski i Winicjusz. Literaci stwierdzają, że Katarzyna Zima powinna mieć twarz. Chcą znaleźć odpowiednią osobę, która wcieli się w pisarkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także