Barwy szczęścia (2233)

Barwy szczęścia

odc. 2233

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Pyrka odwiedza w szpitalu męża. Dołącza do niej Iwona, która w końcu wyznaje, że Marek jest ojcem jej córki. Regina mimo złego samopoczucia idzie z Frankiem do parku. Dostaje ataku silnego bólu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Klara z Marysią żegnają Agatę i Patryka przed ich wylotem do Izraela. Potem Pyrka odwiedza w szpitalu męża. Dołącza do niej Iwona, która w końcu wyznaje, że to Marek jest ojcem jej córeczki. W Tel Awiwie Miriam zabiera przyjaciół do Pawła, który właśnie stawia pierwsze kroki po operacji. Niespodziewanie mężczyzna oświadcza się ukochanej. Później cała trójka jedzie pod Ścianę Płaczu. Zostawiają kartkę od Marysi z prośbą o zdrowie dla taty. Regina mimo złego samopoczucia idzie z Frankiem do parku. Dostaje ataku silnego bólu, który nie pozwala jej chodzić. Mikołaj zjawia się w gabinecie Anety na kontrolę. Zaprasza dentystkę na kawę do Feel Good. Wyznaje jej, że się zakochał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także