Barwy szczęścia (2231)

Barwy szczęścia

odc. 2231

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Romanowski zapowiada rezygnację z realizacji projektu Miki i wdrożenie pomysłu Agaty. Unieruchomiony po wypadku Łukasz obserwuje młodego sąsiada z naprzeciwka, który porusza się na wózku inwalidzkim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Romanowski niespodziewanie zapowiada rezygnację z realizacji projektu Miki. Firma będzie wdrażać w życie pomysł Agaty. Miriam proponuje Pyrce i Patrykowi, by polecieli z nią do Izraela. Mogliby skonsultować z tamtejszymi lekarzami przypadek Huberta, a przy okazji dodaliby otuchy Pawłowi, który niedługo ma stanąć na nogach. Unieruchomiony po wypadku Łukasz obserwuje młodego sąsiada, który mieszka naprzeciwko. Porusza się on na wózku inwalidzkim. Kajtek, Oliwka, Madzia, Kacper i Tymon świętują rozpoczęcie roku akademickiego nad Wisłą. Po powrocie do mieszkania Cieślak i Zbrowska zastają Sabinę pijącą alkohol.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także