Barwy szczęścia (2230)

Barwy szczęścia

odc. 2230

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Witek kradnie ojcu telefon, by zamówić narkotyki. Karolinie nie podoba się, że Górka zajmuje się w pracy prywatnymi sprawami. Alicja odwiedza Łukasza. Zdradza mu, dlaczego rozstała się z Arturem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iwona i Marek postanawiają na razie mieszkać osobno. Uważają, że Złoty powinien skoncentrować się na synu. Witek kradnie ojcu telefon, by zamówić narkotyki. Niebawem z Markiem kontaktuje się Nina, które jest już w drodze do Warszawy. Darek ukrywa przed Władkiem, że Szubert zażądał od niego łapówki za transfer hiszpańskiego zawodnika. Tymczasem biznesmen grozi Janickiemu, że przestanie finansować uczelnię. Ostatecznie Alvaro Dorato oficjalnie dołącza do klubu Spartan. Marlena zjawia się w hotelu. Mówi Kasi, że chce rozstać się z Czarkiem i podjąć terapię. Karolinie nie podoba się, że Górka zajmuje się w pracy prywatnymi sprawami. Alicja odwiedza Łukasza. Zdradza mu, że rozstała się z Arturem, ponieważ nie mogła znieść jego agresywnego zachowania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także