Barwy szczęścia (2229)

Barwy szczęścia

odc. 2229

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Marek wyznaje Witkowi, że właśnie urodziła mu się córka. Rozżalony chłopak uważa, że ojcu na nim nie zależy. Darek finalizuje sprawy związane z transferem Alvara Doraty do klubu Spartan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marek wyznaje Witkowi, że właśnie urodziła mu się córka. Rozżalony chłopak uważa, że ojcu na nim nie zależy. Odrzuca jego wsparcie. Lekarz radzi Złotemu, by umieścił syna w zamkniętym ośrodku. Do tego Marek zostaje wezwany na spotkanie z dyrektor Kujawiak. Kobieta twierdzi, że to za sprawą Witka w szkole pojawiły się narkotyki. Klara przyprowadza Marysię do Huberta. Ma nadzieję, że mąż rozpozna córkę. Mariola i Ernest postanawiają zorganizować koncert charytatywny i zebrać pieniądze na leczenie przyjaciela. Zadowolony Darek finalizuje sprawy związane z transferem hiszpańskiego piłkarza Alvara Doraty do klubu Spartan. Na osobności Szubert żąda od niego prowizji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także