Barwy szczęścia (2228)

Barwy szczęścia

odc. 2228

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Grzegorz Dębowski
W skrócie:Witek odzyskuje przytomność w szpitalu. Zachowuje się agresywnie. Marek, Jaworscy i Grzelakowie są wstrząśnięci stanem chłopaka. Złoty zarzuca Aldonie i Borysowi, że nie dopilnowali jego syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Witek odzyskuje przytomność w szpitalu. Zachowuje się agresywnie. Marek, Jaworscy i Grzelakowie czekają w korytarzu na wiadomości. Są wstrząśnięci stanem chłopaka i faktem, że zażywa narkotyki. Złoty ma pretensje do Aldony i Borysa. Zarzuca im, że nie dopilnowali jego syna. Iwona prosi Agatę, aby dotrzymała tajemnicy i nikomu nie mówiła, że to Marek jest ojcem jej córeczki. Do sióstr niebawem dociera wiadomość o wybudzeniu Huberta ze śpiączki. Agata odwiedza brata. Jest zaszokowana jego stanem. Mikołaj oddaje Dylskiej kolejną ratę. Wyjaśnia, że nie zapłacił za leczenie, ponieważ jego szef zwleka z wypłaceniem pensji. Przejęta kłopotami pacjenta dentystka postanawia interweniować u jego pracodawcy, podając się za prawniczkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także