Barwy szczęścia (2227)

Barwy szczęścia

odc. 2227

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Katarzyna Lesisz
W skrócie:Aldona i Borys odkrywają, że Witek jest pod wpływem narkotyków. Nastolatek wpada w szał. Iwona rodzi córkę. Klara dowiaduje się, że Hubert jest przygotowywany do wybudzenia ze śpiączki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 9 czerwca
za 12 dni
19:35 TVP 2 (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Aldona i Borys w końcu orientują się, że Witek ma poważne kłopoty. Odkrywają, że chłopak jest pod wpływem narkotyków. Czuwają przy nim i chcą skontaktować się z jego ojcem, ale kolejne próby nie przynoszą skutku. Po przebudzeniu nastolatek wpada w szał. Tymczasem Marek opiekuje się Iwoną. Kobieta dostaje skurczy i trafia do szpitala. Lekarze decydują się na przeprowadzenie cesarskiego cięcia i wkrótce córeczka Złotego przychodzi na świat. Klara znów odwiedza Huberta. Dowiaduje się, że jest on przygotowywany do wybudzenia ze śpiączki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także