Barwy szczęścia (2207)

Barwy szczęścia

odc. 2207

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Bożena prosi Stawickiego, by wyprowadził się z hotelu. Dylska odkrywa, że Mikołaj zadłużył się, by opłacić leczenie zębów. Klara ogląda trening Huberta. Jest wstrząśnięta brutalnością tego sportu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stawicki nie kryje zdumienia, gdy Bożena pokazuje mu oferty wynajmu mieszkań. Kobieta prosi, by wyprowadził się z hotelu, choć tak naprawdę wcale tego nie chce. Dylska odkrywa, że jej pacjent, Mikołaj Wianuszko, jest dostawcą jedzenia. Mężczyzna zadłużył się, by opłacić leczenie stomatologiczne. Liczy, że nowe uzębienie ułatwi mu zmianę posady na lepiej płatną. Malwina zgadza się spotkać z Adamem w kawiarni. Nie informuje go jednak, że zaprosiła Wandę. Stara się nakłonić Jabłońskich, by do siebie wrócili. Klara zjawia się na treningu Huberta z Szakalem, by przekonać się, czym zajmuje się jej mąż. Gdy uświadamia sobie, jak brutalny to sport, jest wstrząśnięta. Uspokaja ją nieco rozmowa z Sygitą w recepcji Ftiness Klubu. Dochodzi do wniosku, że Hubert, podobnie jak niejeden mężczyzna, po prostu potrzebuje adrenaliny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także