Barwy szczęścia (2204)

Barwy szczęścia

odc. 2204

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Mikołaj zjawia się u Dylskiej. Traci przytomność na fotelu dentystycznym. Do gabinetu przychodzi też Wanda, która urządza awanturę. Nie chce przyjąć do wiadomości, że Malwina zerwała z jej mężem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sabina przygotowuje rodzinny obiad. Radosna atmosfera pryska, gdy przez przypadek nazywa syna Andrzejem. Władek uważa, że przyjaciółka sama nie poradzi sobie ze swoimi problemami i potrzebuje fachowej pomocy. Mikołaj zjawia się u Dylskiej, by rozpocząć leczenie. Przerażony traci przytomność na fotelu dentystycznym. W gabinecie zjawia się też Wanda, która urządza wielką awanturę. Nie chce przyjąć do wiadomości, że Malwina zerwała z jej mężem. Aneta przypuszcza, że Jabłońska tylko udaje, że jest w ciąży. Kasia i Diana zastanawiają się, jak mogą pomóc Marlenie. Dowiadują się, że Czerwińska próbowała odebrać sobie życia z powodu mężczyzny, w którym się zakochała. Pracował on jako kelner, a teraz jest właścicielem jej restauracji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także