Barwy szczęścia (2203)

Barwy szczęścia

odc. 2203

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Agata bardzo stresuje się kolejnym dniem w pracy. Okazuje się jednak, że jej szef został zwolniony. Kasia próbuje kontaktować się z Marleną. Odkrywa, że jej przyjaciółka próbowała odebrać sobie życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po pogróżkach ze strony Durskiego Agata bardzo stresuje się kolejnym dniem w pracy. Okazuje się jednak, że została przeniesiona do nowego działu, a jej dotychczasowy szef wraz z zespołem został zwolniony z Fit-Zdrowia. Dziewczyna po raz pierwszy spotyka prezesa Romanowskiego. Kasia próbuje kontaktować się z Marleną. Odkrywa, że jej przyjaciółka próbowała odebrać sobie życie i teraz przebywa szpitalu psychiatrycznym. Kajtek i Oliwka są zaskoczeni, gdy Sabina proponuje, by z nią zamieszkali. Tomalowa namawia też dziewczynę, by pracowała wraz z nią w salonie fryzjerskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także