Barwy szczęścia (2200)

Barwy szczęścia

odc. 2200

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Madzia i Kacper zakładają blog i opisują w nim wady odzieży z sieciówek. Jabłoński odbiera telefon od prawnika firmy, z którą dawniej współpracował. Adwokat grozi złożeniem pozwu o zniesławienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Madzia i Kacper zakładają blog i opisują w nim, jakie są wady odzieży z sieciówek. Za jego pośrednictwem sprzedają też ubrania, których już nie potrzebują. Jabłoński odbiera telefon od prawnika firmy, z którą dawniej współpracował. Adwokat grozi złożeniem pozwu o zniesławienie. Franek namawia Reginę, by skorzystała z usług przychodni i dowiedziała się, czemu ból dłoni nie ustaje. Lekarz podejrzewa, że kobieta cierpi na jedną z chorób i zabrania jej gry na fortepianie. Arleta i Remek odkrywają, co dolega partnerce Falkowskiego. Białkowski nie bierze pod uwagę rezygnacji z konkursu duetów. Hubert, Ernest i Mariola wdają się w spór dotyczący koncepcji Ex-Ex. Klara dostrzega wściekłość męża. Z kolei Pyrka prosi ukochaną, by pozwoliła mu uczestniczyć w treningach bokserskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także