Barwy szczęścia (2196)

Barwy szczęścia

odc. 2196

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:W tajemnicy przed żoną Bruno ponownie udaje się nad zalew, gdzie spotyka się z atrakcyjną brunetką. Bożena tymczasem spędza czas w towarzystwie Stawickiego, którego przypadkiem spotkała na zakupach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

W tajemnicy przed żoną Bruno ponownie udaje się nad zalew, gdzie spotyka się z atrakcyjną brunetką. Bożena tymczasem spędza czas w towarzystwie Stawickiego, którego przypadkiem spotkała na zakupach. Podczas przechadzki po sklepach świetnie się bawią, nieświadomi, że ktoś ich obserwuje. Józka nagabują dziennikarze, ale dobrze sobie radzi w tej sytuacji, co wywiera duże wrażenie na Julicie. Urszula chce podjąć pracę, jednak z powodu schizofrenii otrzymuje wypowiedzenie. Do Feel Good przychodzi Stefaniak, a Dominika i Renata biorą go za jednego z gości lokalu. Damianowi nie podoba się, jak właściciel zachowuje się wobec kelnerek i budowlańców. Tolek oznajmia pracownikom Gawrona, że przejmuje obowiązki szefa. Wychodzi na jaw, że Kuczma nie poinformował ich o układzie z Koszykiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także