Barwy szczęścia (2195)

Barwy szczęścia

odc. 2195

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Franka niepokoi, że Regina wciąż skarży się na ból nadgarstków i zmęczenie. Czapli i Remkowi udaje się zakwalifikować do konkursu fortepianowego. Waleria dostaje zwrot skradzionych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Franek niepokoi się faktem, że Regina wciąż skarży się na ból nadgarstków i chroniczne zmęczenie. Czapli i Remkowi udaje się zakwalifikować do konkursu fortepianowego. Waleria dostaje z powrotem pieniądze, które ukradł internetowy oszust. Ma zamiar spłacić dług zaciągnięty u Tolka, jednak były mąż proponuje, by zainwestowała w jego firmę. W dodatku trwają twarde negocjacje Koszyka i Kuczmy. Waleria jest pozytywnie zaskoczona zmianami u byłego partnera. Bożena w końcu namawia Kasię do odwiedzin u Izy i szczerej rozmowy. Po wyprowadzce malarki do Warszawy Górka zmaga się z poczuciem winy. Postanawia przygotować niespodziankę dla Ksawcia i Łukasza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także