Barwy szczęścia (2185)

Barwy szczęścia

odc. 2185

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek budzi się w fatalnej formie. W mieszkaniu zjawiają się policjanci, którzy go aresztują. Greta oskarża Sałatkę o gwałt i podanie środków odurzających. W Feel Good pojawia się pijany Klemens.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po wizycie u Grety Józek budzi się w fatalnej formie. Niespodziewanie w jego mieszkaniu zjawiają się także policjanci, którzy go aresztują. Okazuje się, że Greta oskarża Sałatkę o gwałt i podanie środków odurzających. W Feel Good pojawia się natomiast pijany Klemens. Chce przeprosić Dominikę za swoje agresywne zachowanie i nakłonić ją do powrotu. Gdy kobieta mu odmawia, znów gwałtownie reaguje. Świadkiem całej sytuacji jest Damian. Tymczasem Klara przypadkowo otwiera zaadresowaną do Huberta przesyłkę, w której znajdują się rękawice bokserskie. Mąż w końcu ujawnia jej swoją tajemnicę. Klara nie pochwala jednak jego zajęcia i chce, by przerwał treningi. W domu Pyrków pojawia się Winicjusz. Zdradza Klarze, że pisze poczytne romanse pod kobiecym pseudonimem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także