Barwy szczęścia (2183)

Barwy szczęścia

odc. 2183

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Mariola skarży się Wangelowi na Justina. Nic to jednak nie zmienia. W tej sytuacji producentka wpada na inny pomysł. Celina i Lidka jadą razem z Hermanem do ośrodka dla niewidomych dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Mariola skarży się Wangelowi na Justina, który notorycznie się spóźnia i nie wypełnia swoich obowiązków. Nic to jednak nie zmienia, więc producentka wpada na inny pomysł. Zaczyna zabiegać o względy prezesa. Celina i Lidka jadą z Hermanem do ośrodka dla niewidomych dzieci. To im mężczyzna oddał większość darów ze zbiórki. Kobiety zaczynają rozumieć, z jakiego powodu prowadzi tak skromne życie. Tymczasem Aleks z pomocą Borysa szuka pracy. Potrzebuje pieniędzy na utrzymanie Ułana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także