Barwy szczęścia (2182)

Barwy szczęścia

odc. 2182

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Durski dowiaduje się od innych pracowników Fit-Zdrowia, że Agata popełniła błędy w raporcie. Kobieta musi od razu je poprawić. Gdy zmęczona wraca do domu, zastaje w nim Justina. Dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Durski dowiaduje się od innych pracowników Fit-Zdrowia, że Agata popełniła błędy w raporcie. Kobieta musi od razu je poprawić. Gdy zmęczona wraca do domu, zastaje w nim Justina. Chłopak napawa się swoim sukcesem odniesionym dzięki "Ex-Ex". Dochodzi do kłótni. Remek zmusza Reginę do uczestnictwa w próbie. Czaplę zaczynają bardzo boleć nadgarstki. Kiedy Arleta orientuje się w sytuacji, przerywa ćwiczenia. Wówczas Białkowski zupełnie traci nad sobą kontrolę. W Kopytkowie Julicie wydaje się, że dostrzega Kołeckiego. Mąż stara się ją uspokoić i pocieszyć. Diana w więzieniu nie może ścierpieć szczęścia Sałatków. Obmyśla zemstę, w której pomoże jej siostra, Greta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także