Bardzo długa podróż poślubna

Bardzo długa podróż poślubna

5.9/10 3.3/10

(The Honeymooners)

KOMEDIA USA 2005   od 12 lat
Występują:Cedric the Entertainer, Mike Epps, Gabrielle Union, Regina Hall
Reżyseria:John Schultz
W skrócie:Ralph Kramden, kierowca autobusu w Nowym Yorku, marzy o lepszym życiu, ale jego liczne pomysły nie przynoszą niestety oczekiwanych efektów.
Amerykański pierwowzór "Miodowych lat" w wersji kinowej: kierowca nowojorskiego autobusu i pracownik miejskiej oczyszczalni ścieków szukają sposobu na zebranie gotówki, która pozwoli ich rodzinom wyrwać się z Brooklynu. Do bólu brzucha.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ralph Kramden (Cedric the Entertainer) jest kierowcą autobusu w Nowym Jorku. Od lat marzy o tym, by wydostać się z Brooklynu i zacząć żyć dostatniej, jednak jego liczne pomysły nie przynoszą spodziewanych efektów. Jego najlepszym kumplem i zarazem nieodłącznym towarzyszem w wymyślaniu sposobów na łatwe zdobycie gotówki jest Ed Norton (Mike Epps), pracownik oczyszczalni ścieków. Przyjaciele wpadają na kolejny genialny - ich zdaniem - pomysł i inwestują w niego wszystkie oszczędności. Wynajmują psiego trenera, by przygotował do wyścigów szczeniaka charta. Gdy i tym razem plan się nie powiedzie, zirytowana żona Ralpha, Alice (Gabrielle Union), daje mu dzień na odzyskanie pieniędzy i ocalenie ich małżeństwa. "Bardzo długa podróż poślubna" to kinowa wersja lubianego w Stanach Zjednoczonych serialu "Honeymooners" z 1955 roku, którego bohaterowie stali się inspiracją dla twórców legendarnych Flintstonów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)