x
Banshee: The Kindred (5)

Banshee: The Kindred (5)

serial sensacyjny USA 2013   dla dorosłych
Występują:Antony Starr, Ivana Milicević, Ulrich Thomsen, Frankie Faison
Reżyseria:S.J. Clarkson
W skrócie:W miasteczku pojawiają się groźny gang motocyklowy. Bandyci usiłują wyrządzić krzywdę Carrie. Szeryf z pomocą Siobhana próbują rozprawić się z przestępcami. Proctor znów może uniknąć kary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po piętnastu latach spędzonych za murami więzienia na wolność wychodzi sprawca zuchwałej kradzieży. Były skazaniec (Antony Star) jest ścigany przez gangsterów pracujących na zlecenie Pana Królika (Ben Cross). Wyrusza do miasteczka Banshee, by odnaleźć swoją dawną wspólniczkę i kochankę Anastasię (Ivana Milicevic). Kobieta uniknęła odpowiedzialności karnej, a obecnie jest żoną prokuratora Gordona (Rus Blackwell) i ukrywa się pod fałszywym nazwiskiem Carrie Hopewell. Tuż po przyjeździe tajemniczy przybysz ucieka się do oszustwa. Zaczyna podszywać się pod nowo mianowanego szeryfa Lucasa Hooda, zabitego przez bandytów podczas strzelaniny w barze prowadzonym przez Sugara Batesa (Frankie Faison). Z pomocą dawnego znajomego Joba (Hoon Lee) wyrabia niezbędne fałszywe dokumenty. Nieświadomy mistyfikacji młody burmistrz Dan Kendall (Daniel Ross Owens) z pomocą nowego stróża prawa zamierza walczyć ze skorumpowanym przedsiębiorcą, Proctorem (Ulrich Thomsen).

W tym odcinku

W miasteczku pojawiają się groźny gang motocyklowy. Bandyci usiłują wyrządzić krzywdę Carrie. Szeryf z pomocą Siobhana próbują rozprawić się z przestępcami. Utrata kluczowego świadka sprawia, że Proctor po raz kolejny może uniknąć wymiaru sprawiedliwości. Tymczasem w Banshee zjawia się agent FBI. Rebecca staje przed niezwykle trudnym wyborem. Kobieta nie wie, czy dalej pozostać lojalną wobec społeczności amiszów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)