Banshee 3 (5)

Banshee 3 (5)

(Banshee 3: Tribal)

serial sensacyjny USA 2015   dla dorosłych
Występują:Antony Starr, Ivana Milicević, Ulrich Thomsen, Frankie Faison
Reżyseria:Ole Christian Madsen
W skrócie:Chayton i Red Bones rozpoczynają atak na posterunek policji w Banshee. Chayton żąda od Billy'ego i Proctora, by wyprowadzili go na zewnątrz. Billy i prawnik Proctora giną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców sennego miasteczka, gdzie żyje społeczność amiszów. Funkcję lokalnego stróża prawa sprawuje tu były skazaniec (Antony Starr), który podszywa się pod szeryfa Lucasa Hooda. Oszust kontynuuje swój przestępczy proceder. Tymczasem zdemaskowana i opuszczona przez bliskich Carrie Hopewell (Ivana Milicević) razem ze swoimi współpracownikami opracowuje plan kolejnych kradzieży.

W tym odcinku

Chayton i Red Bones rozpoczynają atak na posterunek policji w Banshee. Chayton żąda od Billy'ego i Proctora, by wyprowadzili go na zewnątrz. Wkrótce Billy zostaje zastrzelony przez Chaytona. Ginie także prawnik Proctora. Tymczasem Lucas i Proctor upewniają się, czy nie grozi im niebezpieczeństwo, oddalają się z zagrożonego terenu i wzywają pomoc. Tuż przed jej dotarciem Chayton, na oczach Lucasa, łamie kark Siobhanie. Zrozpaczony Lucas pragnie zemsty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)