x

Bajki naszych rodziców: Miś Fantazy: Magiczny cylinder (5)

serial animowany Polska 2007   b.o.
W skrócie:Julka, miś Fantazy, Zagadka i żaba Kapa-Kapa zaglądają do wnętrza skrzyni, którą morze wyrzuciło na brzeg. Za sprawą znaleziska Fantazy i Julka przenoszą się w świat jarmarcznego magika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Julia i niebieski Miś przybywają do Słonecznej Krainy. Jednak panuje tam przejmujący chłód i wszystko powoli zamarza. Magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy, który zawsze znajdował się w dziupli Drzewa Spotkań, teraz zniknął. Julia i Miś zmierzają do groty Czarodzieja Prospera, aby wyjaśnić przyczynę tych niepokojących zmian. Okazuje się, że tylko niebieski Miś może odzyskać magiczny kryształ i uratować Krainę. Jednak Miś i Julia wpadają do podziemnych labiryntów Węża Gagatka. Żaba Kapa-Kapa, Zagadka i Czarodziej z Żuczkiem Wesołkiem naradzają się, jak pomóc przyjaciołom. Tymczasem Julia i Miś kierują się tajemniczym światłem, które rozświetla wnętrza podziemnych grot węża i szukają wyjścia z pułapki.

W tym odcinku

Julka, miś Fantazy, Zagadka i żaba Kapa-Kapa zaglądają do wnętrza skrzyni, którą morze wyrzuciło na brzeg. Znajdują tam cylinder, z którego wyskakuje królik. Następnie kuglarski rekwizyt pochłania żuczka Wesołka. Czarodziej Prospero zamierza zbadać kufer i jego zawartość. Tymczasem za sprawą znaleziska Fantazy i Julka przenoszą się w świat jarmarcznego magika i biorą udział w występach cyrkowych.